Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkanocną (07.04.2024r.)

1. Składam serdeczne Bóg zapłać za piękne posprzątanie Kościoła Paniom Jolancie Turula i Marii Litwinowicz z Witoroża Zakożuch i za ofiarę na Kościół 100 zł. Za tydzień prosimy o pomoc Panie Jadwigę Miszczuk i Ewę Borowik.

2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Jest to jednocześnie I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmianka Kół Żywego Różańca. Na 15.00 - Godzinę Miłosierdzia serdecznie zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, po której będzie odprawiona Msza św. z prośbą o Boże Miłosierdzie dla Parafian. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na CARITAS.

3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 9.00 i 17.00. O godzinie 16.30 Zapraszam na Różaniec wypominkowy za zmarłych. Czytać będziemy wypominki ze Strzyżówki

4. Bóg zapłać za ofiary na Kościół złożone przez p. Mieczysława Michalczuka z Wólki Korczowskiej 500 zł i p. Mariannę Semeniuk 200 zł.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Na stoliku leży nowy numer „Echa Katolickiego”. Jest też nasz bezpłatny informator parafialny.

6. Jak co roku w piątek 12 kwietnia odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą misje w najbiedniejszych krajach świata (Zambii, Kamerunie i Kenii), oraz naszym Rodakom na wschodzie (Ukraina, Białoruś, Kazachstan). Sprzęt, którego chcielibyśmy się pozbyć proszę składać przy garażu na plebanii do 12.04 godz. 7.00.

7. Klerycy naszego Seminarium Duchownego w Siedlcach przygotowują sztukę teatralną pt. „PRYMAS” o życiu bł. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – PRYMASA TYSIĄCLECIA. Zbieramy zapisy na wyjazd autokarowy do Seminarium Siedleckiego w Opolu Nowym na 3 maja. Początek przedstawienia o godz. 17.00.

8. JEZU UFAM TOBIE