Rajd rowerowy Studzianka 17.08.2019, Sumierz 24.08.2019
17 sierpnia po krótkiej modlitwie w kościele odbył się rajd rowerowy do Studzianki, w którym wzięło udział dwudziestu parafian z ks. Krzysztofem Chacińskim na czele. Piękna pogoda ułatwiła pokonanie długiej trasy, której celem był cmentarz tatarski oraz prywatne Muzeum Wsi Podlaskiej. Gospodarz Mieczysław Józefaciuk od wielu lat gromadzi dawne przedmioty codziennego użytku m.in. narzędzia rolnicze, elementy militarne czy przedmioty gospodarstwa domowego. Podczas pobytu w muzeum można było posilić się kiełbaską z ogniska oraz zaczerpnąć trochę rozrywki, grając w siatkówkę lub strzelając z łuku. Mimo zmęczenia wszyscy uczestnicy wrócili do Witoroża w doskonałym humorze. 24 sierpnia miał miejsce kolejny rajd do Sumierza, lecz w dużo mniejszym składzie. Po drodze uczestnicy odwiedzili Proboszcza parafii w Kolembrodach.